
Натуральний карпатський ліжник із овечої вовни ручної роботи
2 900 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (66) 140-50-44
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ручна робота
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Тип ковдри | Полуторна |
| Ступінь теплоти | Особливо тепле |
| За технологією пошиття | Ткана |
| Наповнювач ковдри | Овеча вовна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 150 см |
| Довжина | 210 см |
| Вага | 3500 г |
| Країна виробник | Україна |
| Сезон | Зима |
| Розмір ковдр | |
| розмір | 150на210см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 900 ₴





