
Натуральна овеча шкіра, килим для спальні, вітальні, універсальний 115 на70 см
1 780 ₴
- В наявності
+380 (66) 140-50-44
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
різні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Тип | Килим |
| Вид килима | Ворсовий |
| Склад килима | Вовна, Хутро натуральне, Шкіра натуральна |
| Форма килима | Структурний |
| Призначення килима/доріжки | Універсальне |
| Колір | Білий |
| Виготовлення килима | Ручна робота |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Висота ворсу | 80 мм |
| Основа килима | Шкіра натуральна |
| Довжина килима | 110 см |
| Ширина килима | 65 см |
| Вага килима | 1 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Розмір | |
| розмір | 120на70см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 780 ₴